Om Falk Møbler

En falk flyr ikke i flokk!
Falk Møbler er en frittstående møbelforretning uten tilknytning til noen kjede. Det betyr at vi fullt og helt bestemmer eget vareutvalg. Hos oss finner du møbler fra de store norske og utenlandske produsentene, men også fra de mindre produsentene som har det lille ekstra du ikke finner andre steder.

Stikk innom oss for en møbelprat. Våre selgere har god fagkunnskap og kan gi råd og veiledning som dekker dine ønsker og behov.

Tre generasjoners møbelerfaring
Falk Møbler er en tredjegenerasjons møbelforretning. Forretningen ble etablert i 1950. Falk Møbler drives i dag av Heidi og Frode Falk.

Dette er Falk-service!
Vi monterer møblene og kjører dem hjem til deg - helt gratis!
Gode råd om møbler? Ønsker du råd om møbler, innredning, form, farge, funksjon eller kvalitet? Ta en tur innom oss. Eller vi kommer hjem til deg. Uansett hjelper vi deg med møbelvalget.

Alle -ansatte2

 

Ansatte

Frode Falk
Møbelhandler
Telefon: 32 83 85 00
Mobil: 917 03 785
E-post: frode@falkmobler.no

Heidi Fostervold Falk
Daglig leder
Telefon: 32 83 85 00
Mobil: 920 65 617
E-post: heidi@falkmobler.no

Frode Haddal
Selger
Telefon: 32 83 85 00
E-post: frode.haddal@falkmobler.no

Marianne Seljeseth
Selger
Telefon: 32 83 85 00
E-post: marianne@falkmobler.no

 
Martin Torgersen
Sjåfør

 
Terje Andersen
Sjåfør

 
Siv Holm Listøl
Selger
Telefon: 32838500
E-post: siv@falkmobler.no

 
Ramona Helen Forsland
Selger
Telefon: 32838500
E-post: ramona@falkmobler.no